Medical service s.r.o.

Tel./Fax:+420 5432 14 845 gross@medicalservice.cz
 

Beltone First

Sluchadlo Beltone First je inspirováno průkopníky ve svém oboru, kterými byli například Neil Armstrong (první muž na Měsíci) nebo Sir Edmund Hillary (první muž s Mt. Everestu – spolu s Tenzingem Norgayem). Sluchadlo Beltone First je průkopníkem díky svému revolučnímu designu, dosahovanou kvalitou zvuku a svou konektivitou. Pokud máte sluchovou vadu a máte chuť tento problém řešit, ještě nikdy nebyl vhodnější čas....

Sluchadlo Beltone First je první sluchadlo, které umožňuje přenos hlasu během telefonního hovoru nebo poslech oblíbené hudby z vašeho iPhone, iPad® and iPod touch®  přímo do sluchadel Beltone First, a to bez jakéhokoliv adaptéru nebo aplikace. Je kompatibilní s celou řadou bezdrátového příslušenství Beltone Direct Line (přenos audio signálu z TV nebo stereo soupravy, přenos telefonních hovorů, přenos z kapesního audiozařízení nebo počítače). To vše znamená, že zůstanete stále v kontaktu a připojeni, ale můžete si vytvořit svou vlastní bezdrátovou síť.


Sluchadla Beltone First nabízí nejmodernější digitální technologii, která umožňuje kvalitní poslech v jakékoliv poslechové situaci a poslechovém prostředí. Vyspělé funkcionality jako např. pokročilé režimy směrovosti Advanced Directionality pro poslech řeči v náročných poslechových situacích (v hluku),automatická regulace hlasitosti dle poslechového prostředí Smart Gain Pro a Sound Cleaner Pro pro poslech správnou hlasitostí za každé situace, Feedback Eraser s funkcí Whistlestop a funkce AFX Music Mode pro eliminování nepříjemného pískání (zpětné vazby) a poslech hudby.

 

Pro sluchadla Beltone First (First 9, First 17) je dostupná také aplikace pro ovládání sluchadla z mobilního zařízení iPhone, iPad or iPod touch – Beltone Hear Plus App Přímé spojení se řízeními používajícími systém iOS, umožňuje měnit hlasitost sluchadla, poslechové programy, detekovat polohu sluchadel nebo pamatovat si často navštěvovaná prostředí a mnohem více.

Za průlomovou technologii a diskrétní design sluchadla Beltone First, kterými překonalo veškeré konkurenční produkty, získala firma Beltone A/S v roce 2014 cenu Red Dot Product Design 2014 Award. 

 

 

© 2009 Medical Service s.r.o.

created by  FABRICA.cz